Dla rodziny

FERTI CARE® personal jest zarejestrowanym wyrobem medycznym, który może pomóc parom w planowaniu potomstwa, w których partner cierpi na zaburzenia ejakulacji. Jako skuteczne urządzenie do wywoływanie wytrysku (ejakulacji) u mężczyzn cierpiących na zaburzenia erekcji bądź wytrysku jest pozbawione działań ubocznych. Nasienie pobrane w przy pomocy FERTI CARE® personal jest lepszej jakości oraz ilościowo jest go więcej niż w przypadku zastosowania elektroejakulacji. Dodatkowo  FERTI CARE® personal może być stosowane w zaciszu domowym i nie wymaga obecności lekarza ani pobytu w specjalistycznej klinice tak, jak to ma miejsce w przypadku elektroejakulacji. Bezwzględnie należy zachować kilka ważnych wskazówek, aby bezpiecznie przeprowadzić proces domowej inseminacji. Mężczyzna przed pobraniem nasienia przez 2 do 4 dni powinien zastosować wstrzemięźliwość seksualną. Następnie przy pomocy  FERTI CARE® personal doprowadzić się do wytrysku (ejakulacji). Nasienie należy zebrać do jałowego pojemnika i za pomocą jałowej strzykawki partnerka powinna umieścić nasienie w pochwie.
Zabieg ten szczególnie polecany jest parom, w których mężczyźni cierpią na zaburzenia erekcji, ejakulacji bądź są po urazie rdzenia kręgowego. W tym przypadku, należy szczególnie zwrócić uwagę na możliwość wystąpienia Dysrefleksji anutonomiczej. W takim przypadku należy natychmiast przerwać działanie urządzenia i skontaktować się z lekarzem, który zaleci jak należy postępować w przypadku wystąpienia objawów dysrefleksji autonomicznej.

Jak FERTI CARE® personal pomaga parom mieć dziecko?

„Mam na imię Jarek i jestem ojcem, choć cierpiałem na poważne zaburzenia wytrysku. Wiem, jest to wstydliwy problem, szczególnie dla "zdrowych" mężczyzn. Na początku myślałem, że to stres w pracy jest odpowiedzialny za moje kłopoty, ale nie. Zmieniłem pracę na mniej stresującą i nic nie było lepiej. W pewnym momencie pomyślałem, ze moja partnerka wywiera na mnie zbyt wielką presję, ale też nie jak się później okazało. Diagnoza lekarska była dla mnie jak wyrok. Zacząłem zgłębiać temat i gdzieś natrafiłem na informacje o FERTI CARE® personal. Dzięi niemu i stosowaniu się do wskazówek firmy Multicept przeprowadziliśmy domową inseminację. Zajęło nam to trochę czasu, ale teraz jesteśmy już pełną rodziną, a naszym największym szczęściem jest nasze dziecko".

Profesor Jens Sonksen osobiście się cieszy z każdego narodzonego dziecka, które przyszło na świat za pomocą FERTI CARE® personal. Badania naukowe potwierdzają, że nasienie pobrane przy pomocy FERTI CARE® personal jest lepszej jakości oraz jest go ilościowo więcej niż przy zastosowaniu elektroejakulacji. W  większą pojemność ejakulatu plemniki są również bardziej żywotne. Dzięki temu, że jest to metoda wibracyjna o odpowiednio dobranej wartości amplitudy i częstotliwości drgań więcej plemników przeżywa sam proces poboru nasienia w stosunku do elektroejakulacji. FERTI CARE® personal jest urządzeniem prostym, intymnym stosowanym w zaciszu domowym, tam też może być przeprowadzona domowa inseminacja czyli zapłodnienie. Należy pamiętac o zachowaniu kilku istotnych czynników mających wpływ na bezpieczeństwo partnerów. Wystarczy, że Ty lub Twoja partnerka pobierze Ci nasienie do jałowego pojemnika, który możesz zamowić u nas lub kupić w aptece. W dniu inseminacji mężczyzna oddaje nasienie po 2 do 4 dniach wstrzemięźliwości seksualnej. Pamiętaj, aby penis był czysty. Następnie przy pomocy jałowej strzykawki partnerka wprowadza sobie to nasienie do pochwy. Czas zajścia w ciążę jak wskazują badania u każdej z par jest inny, a średni czas wynosi około 1.9 roku. Wpływ na niego ma wiele czynników między innymi liczba pełnowartościowych plemników w ejakulacie. Jednakże jest to obecnie najprostsza i najtańsza metoda prowadząca do zapłodnienia. Możesz nabyć FERTI CARE® personal za gotówkę lub na raty.

Pamiętaj: Twoje odczucia i wyniki mogą się różnić od prezentowanych tutaj przypadków, ponieważ zależą od indywidualnych i osobistych uwarunkowań medycznych.