FERTI CARE® personal - SKUTECZNOŚĆ POTWIERDZONA BADANIAMI KLINICZNYMI

FERTI CARE® personal jest wibratorem medycznym, wynikiem badań naukowych nad wpływem drgań mechanicznych o określonej amplitudzie i częstotliwości drgań na organizm człowieka. Został zaprojektowany przez najwyższej klasy autorytety medyczne i produkowany jest w Danii. Od wielu już lat dostępny jest też w ponad 30 krajach na całym świecie, a od 2012 roku jest także dopuszczony do sprzedaży na terenie Polski. Teraz możesz nabyć FERTI CARE® personal legalnie, korzystać z wszystkich przywilejów kupującego jak również z naszej wiedzy i doświadczenia, ponieważ “Partner” Szmidt-Banyś Sp.J. jest wyłącznym dystrybutorem na Polskę. Dajemy Ci gwarancję, że kupujesz oryginalne urządzenie, a nie żadną jego kopię. Dajemy Ci również możliwość zakupienia FERTI CARE® personal na raty. Wszelkie informacje na ten temat znajdziesz w zakładce "Dla kupującego". Wybierz interesujący Cię temat i dowiedz się więcej, ponieważ FERTI CARE® personal jest idealnym produktem wspomagającym zdrowie mężczyzn i kobiet w następujących wskazaniach:

Zaburzeniach wytrysku (ejakulacji) u mężczyzn.
Zaburzeniach funkcjonowania układu moczowego u kobiet.
Zaburzeniach funkcjonowania układu moczowego u mężczyzn.
Redukcji spastyczności u osób z uszkodzonym rdzeniem kręgowym.
Rozładowaniu napięcia seksualnego u mężczyzn.
Planowaniu rodziny u par, gdzie partner cierpi na zaburzenia ejakulacji.

Regularne stosowanie ma korzystny wpływ na organizm człowieka. Wejdź w interesujący Cię temat powyżej lub blok tematyczny: FERTI CARE® personal Dla Niego, Dla Niej lub Pomożemy  Wam mieć Dziecko.

Zapoznaj się z poniższymi informacjami ponieważ mogą one mieć istotny wpływ dla Ciebie.

BARDZO WAŻNE: ŚRODKI OSTROŻNOŚCI

Ze względu na możliwość bezpośredniego kontakt urządzenia z zewnętrznymi narządami płciowymi męskimi lub żeńskimi po każdym użyciu FERTI CARE® personal bezwzględnie musi zostać zdezynfekowany lub wyczyszczony zgodnie ze wskazówkami zawartymi w instrukcji użytkowania.

Informujemy, że zarówno producent urządzenia "MULTICEPT" jak i jego wyłączny polski dystrybutor Partner” Szmidt-Banyś Sp.J. nie biorą odpowiedzialności za przeniesienie groźnych drobnoustrojów powodujących poważne zakażenia będące następstwem udostępniania urządzenia osobom trzecim. W przypadku użyczenia usobom trzecim FERTI CARE® personal  musi bezwzględnie zostać zdezynefowany zgodnie z instrukcją obsługi (jak w przypadku stosowania klinicznego).

BARDZO WAŻNE: DYSREFLEKSJA AUTONOMICZNA

Jeżeli cierpisz na Dysrefleksję Autonomiczną przed pierwszym użyciem FERTI CARE® personal bezwzględnie należy skonsultować się z lekarzem, który poinformuje Cię jak należy postępować w przypadku wystąpienia objawów dysrefleksji autonomicznej. Więcej na ten temat samej dysrefleksji autonomiczej oraz sposobów postępowania znajdziesz w dziale FAQ.

 

 

Informujemy, że przeżywanie orgazmu uzależnione jest od właściwego funkcjonowania rdzenia kręgowego, im występuje większe uszkodzenie tym mniejsze szanse na odczucie orgazmu. Twoje odczucia i wyniki mogą się różnić od prezentowanych tutaj przypadków, ponieważ zależą od indywidualnych i osobistych uwarunkowań medycznych.