Ferticare dla niego


FERTI CARE® personal jest wibratorem medycznym, wynikiem badań naukowych nad wpływem drgań mechanicznych o określonej amplitudzie i częstotliwości drgań na organizm mężczyzny. Został zaprojektowany przez najwyższej klasy autorytety medyczne i produkowany jest w Danii. Od wielu już lat dostępny jest w ponad 30 krajach na całym świecie, a od 2012 roku jest także  dopuszczony do sprzedaży na terenie Polski. Teraz możesz nabyć to urządzenie legalnie i korzystać z wszystkich przywilejów kupującego, jak również z naszej wiedzy i doświadczenia. Firma F.H.U."PARTNER" jest wyłącznym dystrybutorem FERTI CARE® personal na Polskę. Dajemy Ci gwarancję, że kupujesz oryginalne urządzenie a nie żadną jego kopię. Dajemy Ci również możliwość zakupienia FERTI CARE® personal na raty. Wszelkie informacje na ten temat znajdziesz w zakładce "Dla Kupującego". Wybierz interesujący Cię temat i dowiedz się więcej, ponieważ FERTI CARE® personal jest idealnym produktem wspomagającym zdrowie mężczyzn w następujących wskazaniach:
Zaburzeniach wytrysku (ejakulacji).
Rozładowaniu napięcia seksualnego.
Zaburzeniach funkcjonowania układu moczowego u mężczyzn.
Redukcji spastyczności u osób z uszkodzonym rdzeniem kręgowym.
Planowaniu rodziny u par, gdzie mężczyzna cierpi na zaburzenia erekcji lub ejakulacji.

Opisy jak FERTI CARE® personal wpływa na mężczyznę dostępny są poniżej.

Informujemy, że przeżywanie orgazmu uzależnione jest od właściwego funkcjonowania rdzenia kręgowego, im występuje większe uszkodzenie tym mniejsze szanse na odczucie orgazmu. Twoje odczucia i wyniki mogą się różnić od prezentowanych tutaj przypadków, ponieważ zależą od indywidualnych i osobistych uwarunkowań medycznych.

DOWIEDZ SIĘ, JAK I W CZYM MOŻE CI POMÓC FERTI CARE® personal?

 

PRZYWRÓĆ WYTRYSK I RÓWNOWAGĘ PSYCHICZNĄ!
Jeżeli masz kłopoty z erekcją lub wytryskiem nasienia (ejakulacją) z różnych powodów medycznych to FERTI CARE® personal może uwolnić Cię od tych kłopotów. Wytrysk (ejakulacja) jest procesem regulowanym przez mózg i rdzeń kręgowy i polega na wydostaniu się z penisa przez nasieniowody i cewkę moczową spermy na skutek stymulacji seksualnej. Mechanizm umożliwiający wytrysk to rytmiczne skurcze ciał jamistych, znajdujących się w członku, dzięki czemu sperma jest wyrzucana z narządu poza ustrój. FERTI CARE® personal posiada możliwość regulacji zarówno amplitudy, jak również i częstotliwości drgań, które doprowadzają ponad 80% mężczyzn do ejakulacji. FERTI CARE® personal jest zasilany wbudowanym akumulatorem wystarczającym na ciągłą 20 minutową (przy 2.5 mm i 110Hz) pracę, dlatego też możesz go używać gdzie i kiedy chcesz. Pomyśl, jakie korzyści niesie ze sobą ejakulacja dla Ciebie. Czy możesz stosować FERTI CARE® personal do tego, aby osiągnąć wytrysk i przy okazji rozładować napięcie seksualne i podniecenie, odczuć uczucie odprężenia i relaksacji jak po stosunku, a może nawet przeżyć orgazm (odczuwanie orgazmu uzależnione jest od stopnia uszkodzenia rdzenia kręgowego, im większe uszkodzenie tym mniejsze szanse na odczucie orgazmu)?
Regularne stosowanie FERTI CARE® personal niesie ze sobą dalsze korzyści w postaci zwiększonej kontroli pęcherza moczowego oraz redukcji spastyczności. Skończył się czas kiedy nie mogłeś rozładować napięcia seksualnego. Teraz masz szansę osiągnąć ejakulację w zaciszu domowym, tak często jak tylko chcesz. Zalecamy jednak, aby stosować FERTI CARE® personal nie częściej niż raz na 24h. Dzięki regularnemu stosowaniu FERTI CARE® personal będziesz bardziej zrelaksowany, spokojniejszy, odkryjesz nowe aspekty swojej seksualności i możesz przeżyć niezapomniane chwile sam lub ze swoją partnerką. Jeżeli kłopoty z ejakulacją były przeszkodą w planowaniu rodziny to teraz możesz śmiało o niej myśleć. Wybierz tylko rodzaj płatności i formę przesyłki a FERTI CARE® personal będzie Twoim najlepszym zakupem.

Przeczytaj, jak FERTI CARE® personal wpłynął na Marka i jego życie. Jeżeli urządzenie pomaga osobom z uszkodzonym rdzeniem kręgowym to pomyśl co może zdziałać u osoby zdrowej:
„...Mam na imię Marek i odkąd usiadłem na wózku nie mogłem osiągnąć wytrysku. Pamiętałem to wspaniałe uczucie jeszcze jako zdrowy chłopak, który prowadził udane życie seksualne. Pewnego dnia jednak wszystko się zmieniło. Usiadłem na wózku i o pewnych sprawach musiałem zapomnieć, aż do momentu kiedy usłyszałem o FERTI CARE® personal. Od tego też czasu jedyną myślą, jaka mi towarzyszyła odkąd się budziłem było, jak mogę go kupić i wypróbować jego działanie. Czy doznania seksualne będą podobne do tych wcześniejszych, czy w ogóle będę coś czuł, czy mój "aparat" jest jeszcze sprawny – bo nie był używany od dłuższego już czasu. Mój pierwszy raz był pełen obaw, ale i ciekawości jak zareaguje moje ciało. Musiałem się nauczyć, jak i kiedy go mogę używać i teraz z perspektywy czasu jestem bardzo zadowolony z niego. Poza tym poprawiły się także moje inne funkcje życiowe, jestem bardziej rozluźniony, mam rzadsze i słabsze ataki spastyczności, wiem, że mój aparat wciąż jest sprawny co poprawiło moją męskość i wpłynęło korzystnie na moją psychikę.” Dane autora wyłącznie do wiadomości firmy.

 

ROZŁADUJ TOWARZYSZĄCE CI NAPIĘCIE SEKSUALNE.
Czy FERTI CARE® personal może rozładować napięcie seksualne? Tak, FERTI CARE® personal może rozładowywać napięcie seksualne dzięki doprowadzeniu do ejakulacji czyli wytrysku. Jedna z definicji napięcia seksualnego mówi, że napięciem seksualnym jest nieprzyjemny stan psychiczno-somatyczny wywołany niezaspokojeniem potrzeby seksualnej objawiający się m.in. rozdrażnieniem, niepokojem, niekiedy agresją, a także bólami jąder u mężczyzn. Napięcie seksualne zwykle jest redukowane/rozładowywane naturalnie poprzez orgazm (seks, masturbacja). Przedłużona niemożność rozładowania napięcia seksualnego może prowadzić niekiedy do agresji i zaburzeń psychicznych (depresja, nerwica). Uczucie spełnienia, odprężenia i relaksu możliwe jest do osiągnięcia dzięki zastosowaniu FERTI CARE® personal. Wystarczy, że przyłożysz aplikator urządzenia do wędzidełka penisa oraz wybierzesz najwłaściwszą dla Ciebie wartość amplitudy i częstotliwości drgań. Po ejakulacji przyjdzie uczucie odprężenia, rozluźnienia oraz relaksacji. Nareszcie Twoje myśli przestaną krążyć wokół jednego tematu i będziesz mógł zacząć normalnie funkcjonować. Poza rozładowaniem napięcia seksualnego FERTI CARE® personal korzystnie działa również na prawidłowe funkcjonowanie pęcherza moczowego oraz zmniejsza spastyczność. Przeczytaj jak Wojtek poradził sobie z podnieceniem i napięciem seksualnym:
„ …Nie wiedziałem jak mam to zrobić. Nikt mi nie powiedział, co dalej będzie z moją seksualnością, z moimi potrzebami. Wstydziłem się poprosić mamę czy opiekunkę o pomoc. Jak to ja mam poprosić mamę o takie rzeczy – co ona sobie o mnie pomyśli i tak już wiele dla mnie robi. Pani z opieki jest miła, ale jest mi zupełnie obca i chyba by się obraziła i już więcej do mnie nie przyszła. Czasem sobie tylko wyobrażam jak by to było. Raz czy dwa spróbowałem sam, ale zakończyło się to całkowitą porażką. Wszystko zmieniło się kiedy kupiłem sobie FERTI CARE® personal. Teraz sam i wtedy kiedy chcę doprowadzam się do wytrysku i rozładowuję tym samym napięcie seksualne. Muszę tylko pamiętać, aby po każdym użyciu dokładnie umyć aplikator i podłączyć urządzenie do ładowania, tak aby był gotowy na następny raz, bo nie wiem kiedy  go będę znów potrzebował." Dane autora wyłącznie do wiadomości firmy.

Jeżeli doświadczyłeś podobnych przeżyć i nie wiesz jak rozładować napięcie seksualne to FERTI CARE® personal jest urządzeniem, które pomoże Ci samemu poradzić sobie z tym problemem. Wystarczy, że zamówisz urządzenie, przeczytasz instrukcję obsługi i dobierzesz najwłaściwsze parametry pracy urządzenia, a staniesz się nowym człowiekiem.

 

ZWIĘKSZ KONTROLĘ NAD PĘCHERZEM MOCZOWYM.
Jeżeli zachodzi u Ciebie potrzeba cewnikowania, ponieważ z rożnych przyczyn zatraciłeś zdolność kontrolowanego oddawania moczu to FERTI CARE® personal jest urządzeniem, które jak potwierdzają badania naukowe pomoże Ci w pracy nad zwiększeniem kontroli nad pęcherzem moczowym. Przeczytaj poniższą historię Krzysztofa, który miał problem z pęcherzem moczowym:
„ ...Kupiłem FERTI CARE® personal jeszcze jak nie był dostępny legalnie w Polsce. Kupiła mi go siostra w USA i przysłała do Polski. Dzięki temu, że przetłumaczyła mi instrukcję obsługi od razu wiedziałem jak mam go używać i gdzie przyłożyć. Zacząłem od naładowania go, a potem go wypróbowałem. I tak już zostało. Stosuję go regularnie ponieważ po około 2 miesiącach regularnego stosowania zauważyłem, że powoli zaczynam kontrolować swój pęcherz moczowy i nie muszę już cewnikować się aż tak często, jak to było przedtem. Wiem, że jeszcze długa praca przede mną, ale gdyby nie mój FERTI CARE® personal to nie osiągnąłbym takich rezultatów”. Dane autora wyłącznie do wiadomości firmy.
Jak wskazują badania naukowe FERTI CARE® personal był stosowany u osób z zaburzonym funkcjonowaniem pęcherza moczowego.  U wszystkich 14 osób po regularnym stosowaniu urzadzenia zaobserwowano, że zwiększyła się pojemność pęcherza i badani zwiększyli kontrolę nad oddawaniem moczu.

Jeżli i Ty chcesz osiągnąć podobne rezultaty do prezentowanych powyżej i cieszyć się z innych korzyści, jakie niesie ze sobą regularne stosowanie FERTI CARE® personal to kup urządzenie już teraz i bądź jego szczęśliwym posiadaczem.

REDUKCJA SPASTYCZNOŚCI U OSÓB Z USZKODZONYM RDZENIEM KRĘGOWYM.
„Spastyczność to zjawisko zaburzonej kontroli czuciowo-ruchowej napięcia mięśniowego, związanej z uszkodzeniem górnego motoneronu i objawiające się okresową bądź utrwaloną, mimowolną, wzmożoną aktywnością mięśniową.” - to jest definicja spastyczności. Co się z nią wiąże wiedzą tylko Ci, którzy jej doznają w najmniej oczekiwanych momentach. Przeczytaj, jaki wpływ na redukcję spastyczności ma regularne stosowanie FERTI CARE® personal, a jeżeli cierpisz na nią to przy pomocy FERTI CARE® personal w znaczący sposób możesz ją ogranicznyć.

Przeczytaj opowieść Jarka, który opisuje swoje doświadczenia w walce ze spastycznością:
„… Cześć, mam na imię Jarek i od 13 lat cierpię na spastyczność, właściwie to od momentu kiedy usiadłem na wózku w roku 1999. Od ponad roku używam FERTI CARE® personal i zauważyłem, że moje ataki spastyczności stały się rzadsze i słabsze. Właściwie to kupiłem FERTI CARE® personal w innym celu, a redukcja spastyczności pojawiła się jako skutek dodatkowy będący wynikiem regularnego stosowania urządzenia. Nie wiem dokładnie, co ma bezpośredni wpływ na redukcję spastyczności w moim przypadku, ale na pewno ma wpływ stan rozluźnienia, jaki odczuwam po stosowaniu FERTI CARE® personal. Zaraz po wystąpieniu wytrysku moje ciało opanowuje fala rozluźnienia od czubka głowy aż po koniuszki stóp. Uczucie jest trochę dziwne, ale bardzo przyjemne. Może rozładowanie napięcia, a może rozluźnienie psychiczne mają tak dobry wpływ. Faktem jest, że moje ataki są o wiele rzadsze i o mniejszej intensywności. Wszystkim polecam to wspaniałe urządzenie, które robi mi aż tak dobrze.” Dane autora wyłącznie do wiadomości firmy.

Przeprowadzone badania naukowe pod kierownictwem profesora Sonksena wyraźnie potwierdzają, że FERTI CARE® personal ma istotny wpływ na zmniejszenie częstotliwości oraz intensywności wystąpienia ataków spastyczności.
Jeżeli i Ty cierpisz na spastyczność, która wprawia w zakłopotanie nie tylko Ciebie, ale również otaczających Cię ludzi już teraz możesz ograniczyć jej wpływ na Twój organizm. Po pewnym czasie skończą się sytuacje, kiedy to atak dopadał Cię w najmniej odpowiedniej sytuacji. Wiemy jak to jest, ponieważ sami to przeżyliśmy wiele razy. Zacznij regularnie korzystać  z FERTI CARE® personal i doświadcz tego, czego mogą doświadczyć zadowoleni użytkownicy na całym świecie. Kup FERTI CARE® personal za gotówkę lub na raty i ciesz się nim już dziś.

CHCĘ BYĆ OJCEM!
„Cześć mam na imię Robert i mam rocznego SYNKA, choć mam uszkodzony rdzeń kręgowy i nie mam możliwości osiągnięcia wytrysku samodzielnie. Dzięki znajomemu, który powiedział mi o FERTI CARE® personal stanowimy teraz z moją żoną i naszym synkiem pełną rodzinę, a ja aktywnie uczestniczę w życiu i rozwoju mojego szczęścia. Nie macie pojęcia, ile on mi daje radości. To on daje mi nie tylko satysfakcję, że jestem ojcem, ale również mnóstwo nowych sił do życia. Pamiętaj jednak, że jest to odpowiedzialna decyzja, bo FERTI CARE® personal może spełnić Twoje marzenie. Za pomocą urządzenia sami pobraliśmy moje nasienie i dokonaliśmy zapłodnienia. Metoda jest domowa, łatwa, prosta i bezbolesna. Po około 10 miesiącach prób test ciążowy wyszedł pozytywnie, a ja stałem się ojcem. Całe moje życie od momentu narodzin mojego synka zmieniło się. Wszystkim parom myślącym i marzącym o dziecku gorąco polecam FERTI CARE® personal ponieważ jest to najprostsza i najłatwiejsza metoda zajścia w ciążę.” Dane autora wyłącznie do wiadomości firmy.

Profesor Jens Sonksen osobiście się cieszy z każdego narodzonego dziecka, które zostało poczęte z pomocą FERTI CARE® personal. Badania naukowe potwierdzają, że nasienie pobrane przy pomocy FERTI CARE® personal jest lepszej jakości oraz jest go ilościowo więcej niż przy zastosowaniu elektroejakulacji. W  większą pojemność ejakulatu plemniki są również bardziej żywotne. Dzięki temu, że jest to metoda wibracyjna o odpowiednio dobranej wartości amplitudy i częstotliwości drgań więcej plemników przeżywa sam proces poboru nasienia w stosunku do elektroejakulacji. FERTI CARE® personal jest urządzeniem prostym, intymnym stosowanym w zaciszu domowym, tam też może być przeprowadzona domowa inseminacja czyli zapłodnienie. Należy pamiętać o zachowaniu kilku istotnych czynników mających wpływ na bezpieczeństwo partnerów. Wystarczy, że Twoje nasienie zostanie pobrane do jałowego pojemnika, który możesz zamowić u nas lub kupić w aptece. W dniu inseminacji mężczyzna oddaje nasienie po 2 do 4 dniach wstrzemięźliwości seksualnej. Pamiętaj, aby penis był czysty. Następnie przy pomocy jałowej strzykawki partnerka wprowadza sobie to nasienie do pochwy. Czas zajścia w ciążę jak wskazują badania u każdej z par jest inny, a średni czas wynosi około 1.9 roku. Wpływ na niego ma wiele czynników między innymi liczba pełnowartościowych plemników w ejakulacie. Jednakże jest to obecnie najprostsza i najtańsza metoda prowadząca do zapłodnienia. Możesz nabyć FERTI CARE® personal za gotówkę lub na raty.

Jeżeli marzysz by zostać ojcem, Twoje marzenia dzięki FERTI CARE® personal mogą się spełnić. Kup FERTI CARE® personal za gotówkę lub na raty i zacznij realizować swoje marzenia.

 

Informujemy, że przeżywanie orgazmu uzależnione jest od właściwego funkcjonowania rdzenia kręgowego, im występuje większe uszkodzenie tym mniejsze szanse na odczucie orgazmu. Twoje odczucia i wyniki mogą się różnić od prezentowanych tutaj przypadków, ponieważ zależą od indywidualnych i osobistych uwarunkowań medycznych.