Jak kupić?

Jak kupić FERTI CARE personal i cieszyć się zdrowym życiem seksualnym?
Jeśli dysponujesz gotówką w kwocie 3 300 zł to wypełnij formularz zamówienia, który znajduje się poniżej, dokonaj przelewu na podany w mailu nr rachunku bankowego, a my zrobimy resztę.

Aby zamówić FERTI CARE® personal, wypełnij formularz poniżej.
Przed zakupem prosimy zapoznać się z REGULAMINEM SPRZEDAŻY i Polityką prywatności.

Cena urządzenia FERTI CARE® personal 3 300,00 zł brutto
poniżej przedstawiamy treść wiadomości e-mail jaka powinna dotrzeć do Zamawiającego po dokonamiu zamówienia:
Witamy,
Dziękujemy, za wybór naszego produktu FERTI CARE® personal, mamy nadzieje, że spełni on wszystkie oczekiwania. Zachęcamy do lektury artykułów i opracowań naukowych odnośnie FERTI CARE® personal zawartych na naszej stronie www.ferticare.pl. Prosimy również o wnikliwe i dokładne zapoznanie się z instrukcją obsługi dołączoną do urządzenia. W następnym mailu wyślemy fakturę. Po jej otrzymaniu prosimy o dokonanie przelewu na wskazany w niej nr rachunku bankowego tytułem – nr faktury, imię i nazwisko. Jeżeli wybrany został paragon fiskalny prosimy o dokonanie wpłaty na podany poniżej numer rachunku bankowego w kwocie (ilość zamówionych urządzeń x 3300zł), tytułem: „ferticare (imię i nazwisko”. Po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie, niezwłocznie wyślemy urządzenie kurierem pod wskazany w zamówieniu adres. Cały proces wysyłki można przyspieszyć poprzez przesłanie nam drogą mailową bankowego potwierdzenia przelewu. W razie pytań prosimy o kontakt.

ZWROT ZAKUPIONEGO PRODUKTU dokładnie opisany jest w regulaminie sprzedaży. Przyjmujemy do zworu wyłącznie urządzenia, które nie były testowane i zapakowane są w oryginalne opakowanie.

UWAGA: Pamiętaj, aby odesłać nam produkt kompletny, oryginalne opakowanie nie może być porwane, pozgniatane, czy oklejone taśmą lub etykietami - musi być w takim stanie jak w chwili dostawy. Zwrotowi nie podlegają: urządzenie FERTICARE personal, krążek wibracyjny, które były używane i nie są fabrycznie zapakowane w opakowanie foliowe.
Urządzenie FERTICARE personal jest fabrycznie zapakowane w opakowanie z folii i użytkownik ma możliwość sprawdzenia czy urządzenie działa bez konieczności rozrywania opakowania foliowego. W przypadku kiedy stwierdzimy, że opakowanie foliowe nie jest oryginalne, uszkodzone, rozerwane jest to równoznaczne z uszkodzeniem opakowania oryginalnego i takie urządzenie nie podlega zwrotowi.

UWAGA:

Urządzenie FERTICARE personal posiada 12 miesięczną gwarancję producenta liczoną od daty zakupu urządzenia.

Nr rachunku bankowego: Millennium Bank 52 1160 2202 0000 0002 4236 1643
Tytuł przelewu:nr faktury lub ferticare (imię i nazwisko)
Dane Sprzedawcy: „PARTNER” Szmidt-Banyś Sp.J
ul.Chorzowska 30C

41-910 Bytom
NIP: 634-281-68-60

( 3 300,00 zł brutto za sztukę )